Hakkımızda

Sezgen Hukuk Bürosu 1 Haziran 1990 yılından beri faaliyettedir.Ofisimiz internet çağının gelişmesiyle beraber bulut sistemi üzerinden çalışmaktadır. Bulut sistemi üzerinden alanında uzman avukat dosyaya erişim sağlayarak dava dilekçesinin hazırlanması, danışmanlık, yol haritasının çıkarılması işlemini yapar.

Kimler Erişebilir?

Sezgenhukuk bünyesindeki yetkilendirilmiş avukat ve çalışanlar bulut dosyalarına erişebilir.

BULUT SİSTEMİ NEDİR?

Bulut internet üzerinden farklı yerlerden aynı zamanda birden çok kişinin dosyalara erişmesini/ dosyalar üzerinde değişiklik yapmasını sağlayan sisteme verilen isimdir.

Faydası Nedir?

Fiziki evrak tutmadan her zaman ve her yerden hızlıca erişim sağlanabilmektedir.


SINIRSIZ VERİ DEPOLAMA

Anında erişim

Senkronizasyon

Düzenli Yedekleme

Online danışmanlık kolaylığı


Bir hukukçunun tüm hukuku dallarında uzman olması mümkün değildir. Çalışma prensibimiz bilgi ve teknolojinin ön plana çıktığı günümüzde hukuk dallarında uzmanlaşmaktır. Ceza hukuku, vergi hukuku, iş hukuku gibi alanlardan takip ettiğimiz uyuşmazlıklara o alanda yoğunlaşmış bir avukat ilgilenmektedir.Avukatlık faaliyeti haricinde güncel hukuki tartışmalar hakkında yazılar yazıyor yerel basında sıklıkla sorulan soruları yanıtlıyoruz.

ONLİNE AVUKAT

HUKUKİ

KULLANDIĞIMIZ ARAÇLAR

TEKNOLOJİ

 • Türkiye geneli tüm avukatlardan emsal karar ve bilgi toplayarak oluşturduğu dev arşivi ile ofisimize destek olmaktadır. 

  2002 yılında İzmir’de kurulan Sinerji Hukuk Yazılımları, Türkiye’deki serbest avukatlar ve tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlere, yazılımı kendi bünyesinde gerçekleştirilmiş olan “paket hukuk programlarının” satışı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren bir Anonim Şirkettir.

  Kurulduğu günden bu yana “Satış Sonrası Hizmet” prensibine odaklanan şirket, kurumsal altyapısını bu doğrultuda yapılandırırken, tamamı alanında profesyonellerden oluşan personel kadrosu ve hukukçu bakış açısıyla yazılmış programlarıyla sektörde lider konumdadır.

  Sinerji Hukuk Yazılımları, hukukun sürekli ve güncel takip edilmesi gereğinin bilinciyle kullanıcılarını teknolojinin en son imkanlarından yararlandırmayı ve bunu yaparken de hizmet ve ürün kalitesini de sürekli geliştirerek sektördeki lider firma pozisyonunu korumayı kendisine hedef edinmiştir.

  SİNERJİ HUKUK YAZILIMLARI
  PREMİUM
 • Tüm dosyaların bir arada tutulduğu bulut sistemi sayesinde, bir belge üzerinde birden çok avukat çalışabilir, dava dosyası hazırlayabilir, müvekkillerin dosyaları bulutta güvenle yedekli kalır. 

   

  OneDrive, sizi tüm dosyalarınıza bağlayan Microsoft bulut hizmetidir. Dosyalarınızı depolamanıza ve korumanıza, diğer kullanıcılarla paylaşmanıza ve tüm cihazlarınız için her yerden ulaşabilirsiniz. E- OneDrive veya okulunuz tarafından sağlanan bir hesap ile birlikte kullanıyorsanız, bazen buna “İş veya okul için OneDrive yardımı ” denir. Eskiden “OneDrive İş” olarak bilinirdi, bu nedenle hala bu adı yerlerde görmeye devam ediyor olabilirsiniz.

  MİCROSOFT ONE DRIVE
  BUSINESS
 • Online kütüphane ve içtihat sistemi sayesinde ekip sürekli güncel ve değişen kanunlara adapte durumdadır. 

   

   

  Legal Yayıncılık, 2002 yılında avukatlar tarafından kurulmuş olup hukukçuların ihtiyaçlarını ve bunlara ilişkin çözümlerin neler olduğunu yakından bilen ve takip eden bir yayınevidir. Legal Yayıncılık yalnızca hukuk alanında faaliyet göstermekte olup kuruluş amacını hukuka katkı olarak belirlemiştir.

  Legal Yayıncılık, yayınladığı akademik ve uygulamaya yönelik onu aşkın hakemli hukuk dergisi ve Legalbank isimli elektronik hukuk bilgi bankası ile Türkiye’nin hukuk alanındaki en büyük basın-yayın organı konumundadır.

  Legal Yayıncılık, yayınladığı araştırma, tez, mevzuat, ders, uygulama ve doktrin içerikli kitaplar, organize ettiği hukuki seminer, sempozyum vb. etkinlikler ve düzenlediği makale yarışmaları ile hukukçular arasında saygın bir konuma sahiptir.

  Legal Yayıncılık, ulusal ve uluslararası yayınevi kriterlerine sahip olup, Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliği uyarınca yayınlarını yapmaktadır.

  LEGAL ONLINE
  HUKUK YAZILIMLARI

TÜM TÜRKİYE

GELİŞMİŞ BULUT YAZILIM VE TEKNOLOJİLERİ SAYESİNDE TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN DANIŞMANLIK VE DAVA TAKİBİ HİZMETİ

İSTANBUL ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

BULUT TABANLI TEKNOLOJİ SAYESİNDE İSTANBUL BÖLGESİNE DAVA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİYORUZ

İZMİR ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

BULUT TEKNOLOJİLERİ SAYESİNDE İZMİR BÖLGESİNDE HİZMET VERİYORUZ

ANKARA ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ONLİNE BULUT TEKNOLOJİLERİ SAYESİNDE ANKARA BÖLGESİNDE DAVA VE DANIŞMANLIKLARIMIZ SÜRMEKTEDİR

Monday09:00 - 18:00
Tuesday09:00 - 18:00
Wednesday09:00 - 18:00
Thursday09:00 - 18:00
Friday09:00 - 18:00
SaturdayClosed
SundayClosed
× Avukata Sor