Hakkımızda

Hukuk büromuzun amacı, hukuku herkes için anlaşılabilir hale getirmektir.

Avukatlık bir kamu hizmeti olduğundan dolayı, bunu kendimize görev olarak edinmekteyiz. Hukuk kitapları, birden çok hocanın doktrindeki görüşleriyle dolu olduğu için, normal bir vatandaş tarafından okunması oldukça zordur ve ciddi anlamda vakit alır. Ancak, biz bunları okuyup uygulamadaki mahkeme kararlarıyla pratik şekilde makale haline getirmeyi ve hem meslektaşlarla hem de vatandaşlarla paylaşmayı faydalı bulduk.

Özellikle internette aratıldığında çıkmayan ancak uygulamada sıklıkla ihtiyaç duyulan pratik bilgileri güncel mahkeme kararlarıyla ve kendi görüşlerimizi de beyan ederek makale haline getiriyoruz. Bilgi paylaştıkça çoğalır ve ne kadar çok pratik bilgi internet aleminde olursa, ayrıca bu bilgiler güncel mahkeme kararlarıyla desteklenirse, hukukun işleyişi hızlanacaktır.

Bunun aksine, bilgi ne kadar insanların cebinde saklı kalırsa ve avukatlar kendi araştırmalarını yazı haline getirip paylaşmazlarsa, aynı alanda çalışan diğer avukatlar ve bu konuya bakan mahkemeler bilgiye ulaşmakta zorlanacak. Bu nedenle de görüş farklılıkları ortaya çıkacak; birden çok mahkemenin birden çok farklı görüşü arasında vatandaş mağdur olacaktır. Bunun önüne geçmenin yolunun avukatların içerikler üretmesi olduğunu düşünmekteyiz.Ofisimiz internet çağının gelişmesiyle beraber bulut sistemi üzerinden çalışmaktadır. Bulut sistemi üzerinden dosyanın avukatı nerede olursa olsun dosyaya erişebilir ve ofis çalışmaları dünyanın neresinde olursak olalım devam eder.

Kimler Erişebilir?

Sezgenhukuk bünyesindeki yetkilendirilmiş avukat ve çalışanlar bulut dosyalarına erişebilir.

BULUT SİSTEMİ NEDİR?

Bulut internet üzerinden farklı yerlerden aynı zamanda birden çok kişinin dosyalara erişmesini/ dosyalar üzerinde değişiklik yapmasını sağlayan sisteme verilen isimdir.

Faydası Nedir?

Fiziki evrak tutmadan her zaman ve her yerden hızlıca erişim sağlanabilmektedir.


SINIRSIZ VERİ DEPOLAMA

Anında erişim

Senkronizasyon

Düzenli Yedekleme

Online danışmanlık kolaylığı


Biz, avukatlık hizmetlerini online bir platform üzerinden sunan bir ofis olmayı hedefledik. Gelişen teknoloji ve uzaktan çalışma kültürünün yerleşmesi karşısında hukuk alanının da bu değişime adapte olması gerekir.

İnternet sitemiz aracılığıyla müvekkillerimize hızlı ve anında hizmet sunabilme şansını yakaladık.

Online avukatlık hizmetleri, müvekkillerin avukata kısa sürede ulaşmalarını sağlayan, ekonomik ve erişilebilir bir yol sunar.

Geleneksel avukatlık hizmetlerine kıyasla, online avukatlar daha hızlı, daha esnek ve daha erişilebilirdir.

Ayrıca, fiziksel olarak ofise gitmek zorunda kalmadan, zaman ve para tasarrufu yapabilirsiniz. Çay kahve ve tanışma faslını, sıra bekleme rutinini bir kenara bırakıp belirlenen randevu saatinde online olarak bir avukata erişmek pratiklik ve kolaylık sağlar. Ayrıca avukatlar için de efektif olan bu sistem, avukatların görüşmelere daha az ancak dosyaya daha fazla vakit ayırmasını sağlar.

blankKULLANDIĞIMIZ ARAÇLAR

TEKNOLOJİ

 • Türkiye geneli tüm avukatlardan emsal karar ve bilgi toplayarak oluşturduğu dev arşivi ile ofisimize destek olmaktadır. 

  2002 yılında İzmir’de kurulan Sinerji Hukuk Yazılımları, Türkiye’deki serbest avukatlar ve tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlere, yazılımı kendi bünyesinde gerçekleştirilmiş olan “paket hukuk programlarının” satışı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren bir Anonim Şirkettir.

  Kurulduğu günden bu yana “Satış Sonrası Hizmet” prensibine odaklanan şirket, kurumsal altyapısını bu doğrultuda yapılandırırken, tamamı alanında profesyonellerden oluşan personel kadrosu ve hukukçu bakış açısıyla yazılmış programlarıyla sektörde lider konumdadır.

  Sinerji Hukuk Yazılımları, hukukun sürekli ve güncel takip edilmesi gereğinin bilinciyle kullanıcılarını teknolojinin en son imkanlarından yararlandırmayı ve bunu yaparken de hizmet ve ürün kalitesini de sürekli geliştirerek sektördeki lider firma pozisyonunu korumayı kendisine hedef edinmiştir.

  blank
  SİNERJİ HUKUK YAZILIMLARI
  PREMİUM
 • Tüm dosyaların bir arada tutulduğu bulut sistemi sayesinde, bir belge üzerinde birden çok avukat çalışabilir, dava dosyası hazırlayabilir, müvekkillerin dosyaları bulutta güvenle yedekli kalır. 

   

  OneDrive, sizi tüm dosyalarınıza bağlayan Microsoft bulut hizmetidir. Dosyalarınızı depolamanıza ve korumanıza, diğer kullanıcılarla paylaşmanıza ve tüm cihazlarınız için her yerden ulaşabilirsiniz. E- OneDrive veya okulunuz tarafından sağlanan bir hesap ile birlikte kullanıyorsanız, bazen buna “İş veya okul için OneDrive yardımı ” denir. Eskiden “OneDrive İş” olarak bilinirdi, bu nedenle hala bu adı yerlerde görmeye devam ediyor olabilirsiniz.

  blank
  MİCROSOFT ONE DRIVE
  BUSINESS
 • Online kütüphane ve içtihat sistemi sayesinde ekip sürekli güncel ve değişen kanunlara adapte durumdadır. 

   

   

  Legal Yayıncılık, 2002 yılında avukatlar tarafından kurulmuş olup hukukçuların ihtiyaçlarını ve bunlara ilişkin çözümlerin neler olduğunu yakından bilen ve takip eden bir yayınevidir. Legal Yayıncılık yalnızca hukuk alanında faaliyet göstermekte olup kuruluş amacını hukuka katkı olarak belirlemiştir.

  Legal Yayıncılık, yayınladığı akademik ve uygulamaya yönelik onu aşkın hakemli hukuk dergisi ve Legalbank isimli elektronik hukuk bilgi bankası ile Türkiye’nin hukuk alanındaki en büyük basın-yayın organı konumundadır.

  Legal Yayıncılık, yayınladığı araştırma, tez, mevzuat, ders, uygulama ve doktrin içerikli kitaplar, organize ettiği hukuki seminer, sempozyum vb. etkinlikler ve düzenlediği makale yarışmaları ile hukukçular arasında saygın bir konuma sahiptir.

  Legal Yayıncılık, ulusal ve uluslararası yayınevi kriterlerine sahip olup, Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliği uyarınca yayınlarını yapmaktadır.

  blank
  LEGAL ONLINE
  HUKUK YAZILIMLARI

TÜM TÜRKİYE

GELİŞMİŞ BULUT YAZILIM VE TEKNOLOJİLERİ SAYESİNDE TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN DANIŞMANLIK VE DAVA TAKİBİ HİZMETİ

İSTANBUL ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

BULUT TABANLI TEKNOLOJİ SAYESİNDE İSTANBUL BÖLGESİNE DAVA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİYORUZ

İZMİR ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

BULUT TEKNOLOJİLERİ SAYESİNDE İZMİR BÖLGESİNDE HİZMET VERİYORUZ

ANKARA ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ONLİNE BULUT TEKNOLOJİLERİ SAYESİNDE ANKARA BÖLGESİNDE DAVA VE DANIŞMANLIKLARIMIZ SÜRMEKTEDİR

Monday09:00 - 18:00
Tuesday09:00 - 18:00
Wednesday09:00 - 18:00
Thursday09:00 - 18:00
Friday09:00 - 18:00
SaturdayClosed
SundayClosed
× Avukata Sor